|
Home
|
|
30-08-07 10.000ste inflatable! |
|
Publi-Air reikt prijs uit n.a.v. de productie van haar 10.000ste inflatable!
Breda, 30 augustus 2007 – De populariteit van inflatable-advertising is groeiende. We zien dat steeds meer bedrijven inflatables inzetten tijdens o.a. evenementen en beurzen. Een sterke stijging van het aantal aanvragen en het aantal verkochte inflatables is voor Publi-Air dan ook een belangrijk signaal dat dit reclamemedium aan populariteit wint.

Door deze groeiende vraag heeft Publi-Air inmiddels de productie van haar 10.000ste giant air inflatable achter de rug. Zowel kleine Nederlandse klanten als grote multinationals zijn inmiddels niet meer onbekend bij Publi-Air. Met ruim 30 jaar aan ervaring weet het bedrijf in vrijwel ieder geval een opblaasbare reclameoplossing te creëren voor de klant. Deze oplossingen variëren van PVC items en zeppelinreclame tot (giant) inflatables en skydancers.
Publi-Air wilde dan ook de productie van haar 10.000ste inflatable niet onopgemerkt aan zich voorbij laten gaan. De klant die deze 10.000ste (giant) inflatable heeft afgenomen, bleek Haribo Nederland te zijn. Deze zou worden verrast met een gratis reclamezuil van 4 meter hoog, ter waarde van € 1.500,-. Afgelopen week was de prijsuitreiking bij Haribo Nederland in Breda. De accountmanagers van Publi-Air, Jits van Lexmond en Gabrielle van der Laan deelden met veel plezier de prijs uit! “We gaan hem meteen dit weekend inzetten bij een groot hockey evenement en zijn hier dan ook bijzonder blij mee”, aldus productmanager Rogier Hilkes van Haribo Nederland. “De reclamezuil sluit goed aan bij onze nieuwe marketingcampagne en zal zeker een doeltreffend communicatiemiddel zijn waar Haribo Nederland nog vele malen gebruik van zal gaan maken”.
|
|
|
|
|
Brochure online

Klik hier om onze online brochure te bekijken. |
Bel mij terug
|
Vul hier uw telefoonnummer in en wij bellen u zo spoedig mogelijk terug. |
Laatste nieuws
07-09-2010
Zwolle - Zaterdag 4 september 2010 was een mooie dag, voor zowel autoliefhebbers als ernstig zieke kinderen. Deze dag stond namelijk in het teken van de Blauwvingerrally waar Publi-Air een boog en een aantal skytubes beschikbaar stelde.
|
|
Lees meer...
|
|